Kézi nyirokmasszázs
|
|
Aggódsz az egészségedért? Szeretnéd erősíteni az immunrendszered? Sokféle módszert kipróbáltál már, hogy egészséges maradj, mégis megtalálnak a betegségek? Mi tudunk egy nagyon hatékony módszert! A nyirokmasszázs több téren is segít! Kiváló méregtelenítéshez és az immunrendszer erősítéséhez azáltal, hogy finom nyomásokkal feloldja az apró akadályokat, megindítja a nyirok egészséges áramlását, ez pedig hozzájárul ahhoz, hogy a méreganyagok gyorsan a kiválasztó szervekhez érjenek, amelyek révén kikerülnek a szervezetből. |
Leírás
Mi a nyirokrendszer?
A nyirokrendszer az egész testet behálózza, nagy szerepe van a szervezet védelmének ellátásában. Működését az izmok mozgása látja el, ha ez nem megfelelő, akkor a szervezetet támadó gombák, vírusok és baktériumok szaporodni kezdenek. A nyirokrendszert a bőr és a kötőszövet masszírozásával lehet aktiválni. A nyirokrendszer erekből és nyirokcsomókból áll.
Mire jó a nyirokmasszázs?
- Ajánlott immunrendszer erősítésére, az ödémásodás csökkentésére, a fogyás beindításához, emésztés segítéséhez.
- A nyirokmasszázs speciális technikájának köszönhetően segíti a szervezet méregtelenítését, csökkenti a duzzadt, ödémás tüneteket, segíti a vér- és nyirokrendszer megfelelő működését.
- Annak köszönhetően, hogy a méreganyagoktól megszabadítunk, az immunrendszered is erősödik, igy a szervezeted ellenállóbbá válik a betegségekkel szemben.
- A nyirokmasszázs alkalmas többek között méregtelenítő, regeneráló kúrák kiegészítésére, a narancsbőr kezelésére, fejfájás, hajhullás, fogfájás esetén, valamint megelőzésre.
- A masszázst kifejezetten olyan masszőr végzi el, akinek speciális képesítése van kézi nyirokmasszázsra! A masszázshoz borsmenta, rozmaring vagy más gyógynövényes olajat használnak.
Mire alkalmazható a nyirokmasszázs?
- Ödémák, vizesedés csökkentésére
- Általános immungyengeség esetén
- Fejfájás- migrén esetén
- Puffadás, székrekedés megszüntetésére
- Lelki, fizikai trauma enyhítésére
- Narancsbőr csökkentésére
- Stressz, alvászavar, koncentrációs zavar oldására
- Magas vérnyomás csökkentésére
- Gyomor és bélrendszeri panaszok esetén
Milyen esetekben nem ajánljuk?
- Lázas megbetegedés esetén
- Nagyfokú asztma esetén
- Terhesség és szoptatás időszakában
- Gyulladásos folyamatoknál, mert ilyenkor a helyi gócból a kórokozók az egész szervezetre átterjedhetnek
- Trombózisgyanús területeken, trombózis után
- Fokozott vérszegénység esetén
- Bőrfertőzések esetén